בשי Naturetech ושות', בע מ...
call us on: +86-29-63652300
חדשות
הבית > חדשות > תוכן

אנו מקדמים שיתוף פעולה מעשי בין שתי המדינות שלנו ולקדם פיתוח בר קיימא של הסביבה האקולוגית


ב 16 ביולי 2018, ראש הממשלה keqiang לי של מועצת המדינה של הרפובליקה העממית של סין ונשיא המועצה האירופית דונלד חטוב ונשיא הוועדה האירופית ג'אן קלוד Juncker שנערך את הפגישה ה -20 של מנהיגים סינים האיחוד האירופי בבייג'ינג.


שני הצדדים הסכימו לפרסם את ההצהרה המשותפת על פסגת סין-האיחוד העשרים וההצהרה המשותפת על שינויי אקלים ואנרגיה נקייה. ההצהרה המשותפת קובעת כיצד האיחוד האירופי וסין יחזקו את שיתוף הפעולה הפוליטי, הטכנולוגי, הכלכלי והטכנולוגי בשינויי האקלים והאנרגיה הנקייה כדי לקדם את המעבר העולמי לכלכלה חסכונית בפחמן נמוכה, אקלים, מערכת אנרגיה חברתית וחברתית נקייה.


image.png


סין ואת האיחוד האירופי להתחייב להפגין נחישות המשרד לעבוד עם כל בעלי העניין כדי להתמודד עם שינוי האקלים, ליישם את 2030 סדר היום לפיתוח בר קיימא, ולקדם נמוכה פליטת גזי החממה העולמי, הסתגלות האקלים ופיתוח בר קיימא. שני הצדדים הדגישו כי על מנת לפתח כלכלה בת קיימא, בטוחה ובטוחה, להתמודד עם שינויי האקלים ולקדם את השינוי באנרגיה הגלובלית נקייה ופחמן נמוכה, במיוחד לשירותי אנרגיה ברי קיימא, יקרים, יציבים, אמינים ומודרניים, משלימים מטרות. ההתמודדות עם שינוי האקלים ורפורמה במערכת האנרגיה יכולה להגדיל באופן משמעותי את התעסוקה, הזדמנויות ההשקעה והצמיחה הכלכלית.


כאשר אנו חיים יחד בכפר גלובלי, זוהי חובתנו להגנה על הסביבה לשינוי האקלים.

חומצה חומשית היא אחד הקישורים החשובים של מחזור הפחמן של כדור הארץ. רק כאשר מחזור הפחמן הוא טוב והאקלים הוא טוב הסביבה האקולוגית שבה אנשים חיים להיות יציבים וברי קיימא.

Contact Us

ועצה: C1008 Xinyidai הבינלאומי, 7 Xixie Road, שיאן סין 710065

טל': 86-29-63652300

דואר אלקטרוני: info@agronaturetech.com

אינטרנט: www.agronaturetech.com

Copyright © בשי Naturetech ושות', בע מ...