בשי Naturetech ושות', בע מ...
call us on: +86-29-63652300
חדשות
הבית > חדשות > תוכן

חומצה חומצית השפעה דשן הוא משמעותי יותר

חומצה חומית דשנים מתאימים לכל מיני סוגים של אדמה, חומצה חומית אך בתנאי קרקע שונים, אפקט התשואה שונה. מבחן הייצור הוכיח:

① חוסר החומר האורגני בתחום התשואה הצחיח נמוכה, חומצה חומית היישום של דשן חומצה חומצה להגדיל את התשואה; קרקע פורייה דשנים תשואה גבוהה על היישום של דשן חומצה חומצית, אלא גם להגדיל את התשואה, אבל השיעור הוא אדמה עקר יחסית.

② מבנה עניים של חול, אדמה מלוחים, חומצה אדומה אדמה אדמה דשן חומצה חומצית, אפקט התשואה בולטת במיוחד.

(3) תוכן מזין הקרקע היה השפעה רבה על התשואה של דשן חומצה חומצית. התוצאות הראו כי התשואה של חומצת אמיום אמונית היה גבוה יותר מזה של חומצה הומית, חומצה חומשית ואת ההשפעה של חומצה הומית וזרחן על הקרקע היה נמוך. פחות, חנקן וזרחן איזון חמור בקרקע, או על הקרקע יציב יותר על הקרקע, אפקט דשן הוא משמעותי יותר.

④ חומצה לח, דשן חומצה חומצית, דשן חומצה חומצי יכול לספוג מים, לשפר את המצב לנשימה, הופעתה של יבולים, שורש השיער נוחים; קרקע יבשה ויבשה, חומצה הומאטית, חומצה חומשית דשן חומצי חומצי יכול לספוג מים, מים, לשמור על לחות הקרקע, להפחית אידוי, ולשפר את ההתנגדות בצורת היבול. יש לציין כי דשן חומצה חומצית הוא דשן מים היי, חומצה חומצי הומיק חומצה אדמה יבשה עם השקיה, ההשפעה תהיה טובה יותר.

ראשית, דשן חומצה חומצי נבחר על פי שיטת היישום. אם משתמשים בו כצ'ונג שי, השקיה בטפטוף או ריסוס עלים, מומלץ להשתמש בחומצה אשלגן, בחומצות אמוניום או באשלגן, אמוניום fenvalerate. אם נעשה שימוש ביישום דשן בסיס, חומצה חומצית מומלץ לבחור חומצה אמונית אמוניום או חנקתי אמוניום הומאטה דשנים אחרים, היישום צריך לשים לב לקבור באדמה, כי אמוניום חומצי חומצה אמוניום ביקרבונט הוא תוצר של השילוב, קל volatilize, שי או עלה ספריי. בנוסף, אין לנהל לחמניות נתרן בקרקע עם pH גבוה (מלוחים).

שנית, על פי העדפות היבול וצמתים הצומח לבחור דשן חומצה חומצית. כדי עצי פרי, למשל, הדגש על הפריה בסתיו של דשנים, דשנים חומצי חומץ דשן, הפריה האביב להתמקד דשן חנקן, נביטה בידול של דגש על דשנים פוספט דשנים אשלג לתקופה הרחבת פירות יהיה צורך להתמקד על דשנים חנקן, דשן אשלג, דשנים סידן מיקרו דשן. בנוסף, אלא גם עם ההעדפות של הפריה גידולים. לדוגמה, עצי פרי, ירקות חצילים, טבק, קנה סוכר וכו 'הם גידולי אשלגן היי, היישום הטוב ביותר של דשן הומאטיום אשלגן.

לבסוף, דשנים חומצי חומץ נבחרים על בסיס הקטגוריה היבול ואת העלות. חומצה חומשית דשן חומצי חומצי על פי סוג וכמות של חומרים מזינים מחולקים חומצה חומצת דשן אלמנט, חומצת חומצת מתחם (מעורב) דשן, חומצה חומצת דשן אורגני, חומצת חומצת אורגנית - דשן אורגני המתחם, חומצה חומצית עקבות יסודות דשן.

עבור ירקות ועצי פרי, חומצה חומשית אתה יכול לבחור חומצה חומצית דשן אורגני, חומצה הומית אורגנית - דשן מתרכב אורגני או חומצה חומצית יסודות קורט בדשן, דשנים אלה, השימוש חומצה הומית, החומר האורגני יכול להגיע 20% ל 45%, יכול לשפר ביעילות את הטעם היבול ואת הצבע.


Contact Us

ועצה: C1008 Xinyidai הבינלאומי, 7 Xixie Road, שיאן סין 710065

טל': 86-29-63652300

דואר אלקטרוני: info@agronaturetech.com

אינטרנט: www.agronaturetech.com

Copyright © בשי Naturetech ושות', בע מ...