בשי Naturetech ושות', בע מ...
call us on: +86-29-63652300
חדשות
הבית > חדשות > תוכן

מסלול שיפור חומר אורגני אדמה הפרדס


חומר אורגני בקרקע מתייחס לכל מיני סוגים של תרכובות אורגניות המכילות פחמן בקרקע בצורות שונות. היא כוללת מוצרים שונים של שלבים שונים הפירוק, סינתזה של חיה, צמח, שאריות מיקרוביאלית בקרקע. כל החומרים המזינים הדרושים עבור צמיחה, עם מינרליזציה של חומר אורגני, שוחרר ללא הרף לשימוש צמחים, חיידקים, בבית באותו זמן פרסום פעילות מיקרוביאלית החיים הדרושים עבור אנרגיה, כדי לשפר את היציבות מכיל חומר אורגני בקרקע של חלקיקי הקרקע, דרך שינוי מאפייני תרמי של הקרקע, להשפיע על אדמת קטיון, והיכולת פונקציות אחרות, בסופו של דבר להשפיע על אדמת הפיזיקה והכימיה. חומר אורגני בקרקע הוא מדד חשוב של פוריות הקרקע במטע. חומר אורגני בקרקע ניתן ישירות אל פרי העץ צמיחה מספק כמות ניכרת של רכיבי מזון וחומרים פעילים פיזיולוגיים, קשורה קשר הדוק התשואה פירות, איכות הפרי, היא תשואה גבוהה, תשואה יציבה ועל האיכות של הפרדס הבסיסי תנאים לייצור פירות. לכן, זה המפתח לשיפור פוריות הקרקע של הפרדס כדי להגדיל את התוכן חומר אורגני בקרקע.


image.png


דרכים לשיפור חומר אורגני בקרקע:

יישום מדעי של דשן אורגני, הפרדס, בשכבת-על נטיעת הפרדס, נטיעת הפרדס, דשא טבעי הם אמצעי יעיל לשיפור חומר אורגני בקרקע.

1) להחיל דשן אורגני

הגדלת דשן אורגני במטעי הוא אמצעי חשוב לשפר את חומר אורגני בקרקע, לדשן את האדמה, לשפר את איכות אדמת פרדסים. היישום של דשן אורגני עלולים להגדיל באופן משמעותי את התוכן של חומר אורגני בקרקע, לבין שלחומר אורגניקשור ישירות הסכום היישום. ישנם סוגים רבים של מקורות דשן אורגני, בעיקר כולל גללי האדם ושל בעלי החיים, שאריות צמחים, סוגים שונים של דשן עוגה, קומפוסט, אקולוגיים, זבל, זבל, זבל מארש, דשן ירוק, אחרים דשנים חקלאיים סחורה דשנים אורגניים. עם העלייה של דשן היישום שנה, חומר אורגני בקרקע אורגנית, הכולל חנקן, זרחן הכולל, זרחן זמין ותוכן אשלגן הזמינים היו גדל, אלקליות פתרון חנקן בקרקע היה במצב יציב יחסית, דשנים כימיים אדמה הידרוליזה אלקליין n מתדרדרת מגמה שנה אחר שנה.

2) פסולת עץ פרי

. הוא גם אמצעי חשוב לשיפור חומר אורגני בקרקע כדי לחזור פרי הפרדס לאחר טיפול מסוים... אם הכיסוי המלטה של עץ פרי ישירות מתחת לעץ, הנושאות את מחלות ומזיקים של מקור עלול לגרום נזק הפרדס, ניתן לאסוף אשפה עבור קומפוסט, טמפרטורה גבוהה ערימת השחיתות לאחר עיקור, ואז נמרח הפרדס.

3) כיסוי הפרדס

הפרדס בשכבת-על כדי להשתמש חיתוך קש, העשב במטע, מת ענפים ועוזב עצי פרי כמו המכסים חומרים. עשבים עלים ושורש יבש, כגון כיסוח הדשא אחרי הקומונה הם בעיקר מופץ ב 0 ~ 20 ס מ אדמה שכבה, אדמת השפלה, טרנספורמציה, היווצרות של חומוס, יכול לעשות בתוכן חומר אורגני אדמה גדל.

4) הפרדס דשא

נטיעת הפרדס דשא היא הדרך הכלכלית והיעילה כדי לשפר את הפרדס חומר אורגני בקרקע, נולד בשל שורשי העשב, יוצא שאריות הרבה לתוך המטע, אדמת השפלה, טרנספורמציה, חומר אורגני בקרקע גדל. דשא מלאכותי וגם טבעי יכול להגדיל את תכולת החומר האורגני בקרקע על ידי 2.4% ~ 57.5%. התוצאות של מחקר זה זוהו נרחב מספוא של פרדסים, בעיקר קטניות מספוא, הוא דרך יעילה כדי להפרות את האדמה. דשן קטניות ירוק יש את המאפיינים של צמיחה מהירה, תשואה גבוהה, הזנה מקיפים, תכולת הסיבים גולמי נמוך, ערך ניצול גבוהה, קל להירקב, אספקת דשן בזמן.

5) להקים מטעים אקולוגי

. זה גם דרך יעילה לשיפור חומר אורגני בקרקע להקים מטעים אקולוגי עם דשא שגדל מטעים ובכמויות מדודות מתאימים...


image.png


תצוגה של חומר אורגני בקרקע הפרדס הוא נמוך בסין, זבל אורגני חריש אינה מספיקה, חוסר מקור דשן אורגני, העבודה, ומפעלי מדעי ניהול התודעה, לחזק את ההשקעה בוסתן אורגני עלייה מגדלי פירות, להגדיר מקור דשן ירוק, מבינים הדשא הפרדס השתילה, מייחס חשיבות רבה המינים הפרדס הדשא על ידי השימוש, לחזק את המחקר של מערכת מורכבת, פירות הדשא כדי לשפר את הסטטוס קוו של פוריות השפלה של הפרדס, לשפר רמת איכות יעילה דרך כדי לקדם את השימוש הפרדס בריאות בר קיימא.


Contact Us

ועצה: C1008 Xinyidai הבינלאומי, 7 Xixie Road, שיאן סין 710065

טל': 86-29-63652300

דואר אלקטרוני: info@agronaturetech.com

אינטרנט: www.agronaturetech.com

Copyright © בשי Naturetech ושות', בע מ...