בשי Naturetech ושות', בע מ...
call us on: +86-29-63652300
חדשות
הבית > חדשות > תוכן

שלוש בעיות יש לשים לב בעת יישום דשנים אורגניים כדי אבטיח.

כמו המודרניזציה של החקלאות הוא גבוה יותר ויותר, מוצרים אורגניים הם יותר ויותר פופולרי. התמיכה הממשלתית וחשיבות הצרכנים גורמים לדשנים אורגניים חקלאיים להתפתח במהירות ולמלא תפקיד חשוב בייצור החקלאי. דשן אורגני, הוא תוצאה של שימוש בגידול או דשן צמח ירוק, דרך תפקיד של מיקרואורגניזמים הקרקע, בתנאים המתאימים האלמנטים באמצעות מינרליזציה ולאחר מכן חזר לקרקע, נספג על ידי יבולים.

עבור החקלאים, הדשן המתאים יש לבחור בקפידה דשנים חקלאיים רבים לגידול יבולים חקלאיים. התוכן ואיכות המוצרים צריכים להיות נמדדים יותר. לכן, מומלץ לבחור דשן אורגני צמח טוב, קל להיספג על ידי יבולים, ולקדם פוטוסינתזה של צמחים ירוקים.

הבחירה של דשן אורגני הוא המפתח. אבטיחים רבים גדלים באזורים הרריים. האדמה גרועה וענייה, ושכבת הקרקע אינה עמוקה מספיק. דשן אורגני למרות שיש יתרונות רבים, אבל זה לא מספיק אורגני, עדיין חייב ליצור סט שלם של היישום של דשן המתחם האורגני, אשלגן גופרתי דשן המתחם, בפרט, השילוב של דשן אורגני אורגני, דחה אורגני בשילוב דשן , ביעילות לקדם את העלייה של סוכר אבטיח, לתת לשחק מלא את ההשפעה הכוללת של דשן שונים.

image.png

החל טכניקות. ראשית, דשן אורגני יש להשתמש 15 ~ 20 ימים לפני שתיל של אבטיח, היישום המוקדם יכול לראות את ההשפעה מוקדם, ההשפעה תהיה גרועה; השני הוא ליישם את שכבת הקרקע מתחת 20 ס"מ, כדי לגרום למערכת שורש לאגד, רדודה להיות קל לאבד; שלישית, לאחר היישום של דשן אורגני, הקרקע יש תוכן לחות טובה, וככל שתכולת הלחות אדמה טובה יותר, כך הדשן משוחרר מהר יותר. הרביעי הוא למנוע את השימוש של דשנים כימיים המכילים כלור, כדי לא להפחית את תכולת הסוכר, המשפיעים על איכות.

Contact Us

ועצה: C1008 Xinyidai הבינלאומי, 7 Xixie Road, שיאן סין 710065

טל': 86-29-63652300

דואר אלקטרוני: info@agronaturetech.com

אינטרנט: www.agronaturetech.com

Copyright © בשי Naturetech ושות', בע מ...