בשי Naturetech ושות', בע מ...
call us on: +86-29-63652300
חדשות
הבית > חדשות > תוכן

הכנת חומצות אמינו

חומצת אמינו היא תרכובת שבה אטום מימן על קבוצת carbonel של חומצה carboxylic מוחלף עם קבוצת אמינו, ואת מולקולת חומצת האמינו מכילה הן את קבוצת האמינו ואת קבוצת carboxyl. בדומה לחומצה הידרוקסית, ניתן לחלק את חומצות האמינו לחומצות α-β-γ -... W-amino בהתאם לתפקידים השונים של קבוצות האמינו בשרשרת הפחמן, אך חומצות האמינו המתקבלות על ידי הידרוליזה של החלבונים הם חומצות אמינו α יש רק עשרים מינים, הם היחידות הבסיסיות המרכיבות את החלבון.

חומצות אמינו הן החומרים הבסיסיים המרכיבים את החלבון הדרוש לתזונת בעלי חיים. הוא תרכובת אורגנית המכילה קבוצת אמינו בסיסית וקבוצת קרבוקסיל חומצית. קבוצת האמינו היא חומצת אמינו α המחוברת לפחמן α. רוב חומצות האמינו המרכיבות את החלבון הן חומצות אמינו α.

חומצות אמינו בגוף האדם באמצעות מטבוליזם יכול לשחק את ההשפעות הבאות: ① חלבון רקמה סינתטי; ② לחומצה, הורמונים, נוגדנים, קריאטין וחומרי אמוניה אחרים; ③ לתוך פחמימות ושומנים; ④ חמצון של פחמן דו חמצני ומים אוריאה, לייצר אנרגיה

חומצות אמינו עבור הגוף חסר צבע, נקודת ההיתוך של יותר מ 200 ℃, גבוה יותר מאשר נקודת ההיתוך הממוצע של תרכובות אורגניות. חומצת אמינו חומצה אמינו, מתוק, מר, טרי 4 טעמים שונים. חומצה גלוטמית מלח מונוסודיום וגליצין הוא הסכום הגדול ביותר של תבלין טעם. מעבר אמינו הוא מסיס בדרך כלל במים, תמיסת חומצה פתרון אלקליין, מסיסים או מסיסים במקצת באתנול או אתר וממסים אורגניים אחרים. המסיסות של חומצות אמינו במים שונה מאוד. לדוגמה, מסיסות טירוזין היא הקטנה ביותר. ב 25 ℃, tyrosine מתמוסס רק 0.045 גרם ב 100 גרם של מים, אבל מסיסות של טירוזין במגבת מים חמים הוא גדול. ליזין וארגנין לעיתים קרובות קיימים בצורה של הידרוכלוריד, כי הם מסיסים בקלות במים, בשל ענוגות וקשה לייצר גבישים.

(1) צבע וצבע מגוון של חומצות אמינו נפוץ בקלות להפוך גבישים חסרי צבע, בצורת קריסטל בשל המבנה של חומצות אמינו להשתנות. כגון חומצה L- גלוטמית עבור גביש גליל ארבעה גבישים, D- גלוטמית חומצה היהלום דמוי היהלום.

(2) נקודת התכה התגבשות חומצת אמינו של נקודת ההיתוך הוא גבוה, בדרך כלל 200 ~ 300 ℃, חומצות אמינו רבות ליד או נקודת ההיתוך נשבר לתוך אמין ו CO2.

(3) מסיסות רוב חומצות האמינו ניתן להמיס במים. מסיסות של חומצות אמינו שונות במים שונים, כגון ליזין, ארגנין, מסיסות proline הוא גדול יותר, טירוזין, ציסטאין, מסיסות היסטידין הוא קטן מאוד. מגוון של חומצות אמינו יכול להיות מומס חזק אלקלי וחומצה חזקה. אבל חומצות אמינו אינן מסיסות או מסיסות במקצת באתנול.

(4) טעם של חומצות אמינו ונגזרותיהם יש תחושה מסוימת של טעם, כגון חומצה, מתוק, מריר, וכן הלאה. הטעם של המין ואת סוג של חומצות אמינו, מבנה תלת מימדי. מן המבנה תלת מימדי, באופן כללי, חומצות אמינו מסוג D מתוקים, המתיקות של גבוה יותר מאשר L- סוג חומצות אמיניות המקביל.

(5) מאפייני ספיגת UV של מגוון של חומצות אמינו נפוצות על האור הנראה הם לא יכולת קליטה. אבל טירוזין, טריפטופן ו פנילאלנין באזור אולטרה סגול יש ברור קליטת התופעה. רוב החלבון מכיל שלוש חומצות אמינו, במיוחד טירוזין. לכן, התוכן חלבון ניתן לזהות כמותית באמצעות ספיגת UV אופייני באורך גל של 280 hm.

הכנת חומצות אמינו

סִינתֶזָה

רוב חומצות האמינו המרכיבות את החלבון מסונתזות ביוכימית על ידי מסלול Embeden-Meyerhof עם חומצת לימון ביניים. היוצא מן הכלל הוא חומצת אמינו ארומטי, היסטידין, ביוסינתזה לשעבר עם pentose פוספט pentose ביניים אריתרו -4 פוספט, אשר מסונתז על ידי ATP עם pyrophosphate חומצה זרחתית ribose. חיידקים וצמחים יכולים לסנתז את כל חומצות האמינו בגוף, לבעלי חיים יש חלק של חומצת האמינו לא ניתן מסונתז in vivo (חומצות אמינו חיוניות). חומצות אמינו חיוניות בדרך כלל מטבוליזם על ידי פחמימות, יותר מ -14 אנזימים נדרשים עבור ביוסינתזה, סינתזה חומצת אמינו לא חיונית על ידי תגובה מרובה צעד (6 צעדים או יותר), ואת הסינתזה של חומצות אמינו חיוניות דורש יותר, כ 60 סוגים של אנזימים המעורבים. חומצות אמינו ביוסינתטיות, בנוסף לסינתזה של חלבון כחומרי גלם, אך גם עבור אלקלואידים, ליגנין ושאר סינתטי. מצד שני, חומצת האמינו היא מפורקת בגוף החי עקב היווצרות של חומצה keto ידי משמרת אמינו או חמצון, או מפורקת על ידי decarboxylation לאמין


Contact Us

ועצה: C1008 Xinyidai הבינלאומי, 7 Xixie Road, שיאן סין 710065

טל': 86-29-63652300

דואר אלקטרוני: info@agronaturetech.com

אינטרנט: www.agronaturetech.com

Copyright © בשי Naturetech ושות', בע מ...