בשי Naturetech ושות', בע מ...
call us on: +86-29-63652300
חדשות
הבית > חדשות > תוכן

חומצת אמינו איך להוסיף

חומצות אמינו הן חלק חשוב של המוח, עם עד 90 אחוז חומצות אמינו. מחקרים ביולוגיים מודרניים מצאו שאנשים אינטליגנטיים ואינטליגנטיים, עם מוחם הגדול. בתהליך האבולוציה, אנשים שולטים ביכולת לרכוש חלבונים (חומצות אמינו), כך שמוחם מפותח והאינטליגנציה שלהם גבוהה ביותר, והם שולטים בהדרגה בעולם.

ניסויים הראו כי כמות חומצות האמינו במוח קובעת את האינטליגנציה והזיכרון של אדם, והמפתח לשיפור המוח והזיכרון הוא להשלים את תזונה חומצת אמינו. בנוסף, חומצות אמינו יש את הפונקציות הבאות ואת ההשפעות

1. לחסל עייפות, לשמור על אנרגיה ולשפר את תת הבריאות

טריפטופן יכול להקל על הלחץ, למנוע דיכאון, חרדה וכו ', ולייצב מצב רוח ואנרגיה.

2. לשפר את איכות השינה

טריפטופן מקדם שינה ויש לו מוניטין כמו גלולת שינה טבעית.

3. לשפר את החסינות

חומצות אמינו הן החומר הבסיסי, איכות המערכת החיסונית של הגוף וכמות חומצות אמינו, קשורות קשר הדוק למערכת החיסונית, טריפטופן, פנילאלנין, ליזין וכו '. יש צורך לייצר נוגדנים של חומרי גלם, חומצת אמינו מאוזנת נוספת, היא המפתח כדי להגביר את חסינות האדם.

4. לקדם התאוששות לאחר הניתוח

חומצות אמינו מסועפות (leucine isoleucine and valine) יכולות להאיץ את ההתאוששות של החולים.

צמיחה מואצת של העצם

עצמות מורכבות מטריקס עצם ומינרל עצם: מטריצת העצם מורכבת בעיקר מחומצות אמינו, קביעת הצורה, הגודל והגמישות של העצם. חומר מינרלי עצם מורכב בעיקר סידן, אשר קובע את הצפיפות ואת הנוקשות של העצם. אז חומצות אמינו וסידן הם חומרי הבניין העיקריים המרכיבים עצמות.

הגוף התינוק נמצא בשלב של צמיחה מהירה ופיתוח, הביקוש לסידן הוא גבוה מאוד. עם זאת, מעטים יודעים כי ילדים בשלב ההתפתחותי לא יכולים להסתדר ללא חומצות אמינו. חומצות אמינו הן "סבלים" של מינרלים שונים יסודות קורט בגוף. לאחר השלמת סידן, ברזל, אבץ, סלניום ומינרלים אחרים יסודות קורט, הגוף צריך חומצות אמינו וחלבונים כדי להזיז אותם סביב הגוף. ללא חומצות אמינו, אלה יסודות קורט ומינרלים לא ניתן להעביר ביעילות את האיברים של הגוף האנושי, אשר עדיין יכול להוביל לחוסר מינרלים ואת יסודות קורט בגוף.

חומצות אמינו יכולות לשפר את חסינותן

התפתחות הילדות המוקדמת עקב המערכת החיסונית של הגוף עדיין לא מושלמת, יכולת סינתזת הגוף נוגדנים בגוף נמוכה, מה שמוביל להתנגדות לפלישה חיידקית ויראלית של פגוציטס, כגון תאי הדם הלבנים עניים יותר, הכמות פחות, כך שקל לזיהום מחלות שונות. חומצות אמינו יכולות להאיץ את הסינתזה של הגלובולין החיסוני האנושי, לשפר את המערכת החיסונית ביסודה, כדי למנוע הצטננות, חום, שיעול ומחלות אחרות.

כיצד לחדש חומצות אמינו

1. עוגת דגים

ניתוח תזונתי: פחות מ 1 שנה התינוק יכולת ללעוס התינוק גם הוא לא ממש טוב, את הביצה של דגים רך ביצה לחם מכיל את התינוק הדרוש לצמיחה ופיתוח של חלבון באיכות גבוהה, שומן, סידן, זרחן, ברזל, אבץ, וכן מגוון של ויטמינים וחומרים מזינים כגון ויטמין A, ויטמין B1, התינוק יהיה נהדר לעזור לגוף חזק.

שיטות הייצור:

(1) לחתוך את הבצל לחתיכות; מבשלים את הדגים ואת לטחון בקערה.

(2) סדק את הביצים לתוך הקערה ומוסיפים את הדגים ואת הבצל.

(3) מניחים את החמאה במחבת וממיסים אותה לתוך עוגה עגולה קטנה, מטגנים אותה במחבת ומטגנים אותה ברוטב העגבניות.

2. פטריות ועוף עוף

ניתוח תזונה: בשר עוף הוא עדין, טעים, תוכן חלבון גבוהה; אורז יכול לספק עשיר ויטמינים B; סלרי עשיר במים וסיבים. מנה זו עשירה בחלבון, וקל יחסית לעיכול ולספוג, זוהי דיאטת מזון מצוינת לילדים.

שיטות הייצור:

לשטוף את האורז הלבן, חזה עוף, באביב בצל, אפונה סלרי, פטריות להשרות רך, חזה עוף, פטריות שיטאקי, סלרי קצוץ, קצוץ פנוי.

(2) מוסיפים את המחבת השמן, מוסיפים את הסירון, חזה העוף והפטריות ומוסיפים מעט רוטב סויה לטגן את הטעם.

(3) מוסיפים את האורז הלבן למחבת.

(4) להוסיף על 1000 מ"ל של מים לסיר, ולאחר מכן לשים את אפונה וסלרי לתוך הסיר כאשר מבושל ביסודיות.

(5) להוסיף מלח, מונוסודיום גלוטמט, פלפל לבן.


Contact Us

ועצה: C1008 Xinyidai הבינלאומי, 7 Xixie Road, שיאן סין 710065

טל': 86-29-63652300

דואר אלקטרוני: info@agronaturetech.com

אינטרנט: www.agronaturetech.com

Copyright © בשי Naturetech ושות', בע מ...